AKTUALNOŚCI 

 

01.04.2016
Zapraszamy na rozstrzygniecie konkursu plastycznego organizowanego dla szkół podstawowych i gimnazjalnych.


 

Uroczyste rozstrzygniecie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu 6 kwietnia br. o godz. 13.00 w siedzibie Hospicjum.

Ogółem na konkurs zostało zgłoszone 84 prace.

Serdecznie zapraszamy.


LISTA UCZESTNIKÓW

Agata Oleksy - klasa III gim Zespół szkół numer 1 
Justyna Boroch- klasa I Publiczne gimnazjum specjalne nr 10 
Amelia Skwira - klasa III e ZSI 
Aleksandra Gołdyn - III gim ZSI 
Agnieszka Parzonka - klasa V PSP nr 2 
Agata Popiołek - VI a PSP nr 15 
Wiktoria Janicka - ZS nr 1 
Maja Twardowska - ZSI 
Marcin Pajdzik - Publiczne gimnazjum Specjalne nr 10 
Wiktoria Pruss- kl III b PSP nr 30 
Hania Sobol - kl III e ZSI 
Michał Sokołowski - Kl Vb Gminny Zespół Szkół nr 2 
Natalia Kmak - ZSI 
Nikola Tworkiewicz - PSPS nr 10 
Żaneta Zaruba- lat 20 Publiczne Gimnazjum Specjalne nr 10 
Wiktoria Korczyńska - lat 10 PSP nr 30 
Mateusz Lipiński - IIgim ZS nr 1 
Zuzanna Kudula - kl 1c PS nr 23 
Klaudia Zmuda- IIIe ZSI 
Nikola Piątjowska - IVa PSP nr 22
Dominik Niziński - VIa PSP nr 22 
Szymon Przybylski - IVa PSP nr 22
Katarzyna Bielak i Julia Szymula- IVa PSP nr 22 
Gabriela Matusiak - IVa PSP nr 22 
Natalia Rappo - I gim ZS nr 1 
Marta Kwolek- IV PSP nr 30
Emilia Tumidajewicz- V PSP nr 30 
Natalia Dudek - IIIb PSP nr 30 
Igor Urbankiewicz- VI PSP nr 30 
Maria Kochańska- IV PSP nr 30 
Nikola Zmarzły - I gim ZS nr 1 
Paulina Kubczak- III gim PG nr 6 
Maja Krzyżańska- II gim ZS nr 1 
Nicole Oknińska- Vb PSP nr 17 
Dominika Staśkiewicz- II cg PG nr 11 
Nikola Miklasiewicz- Puliczne Gimnazjum Specjalne nr 10 
Alicja Jagodzińska- IVc PSP nr 15 
Michał Szczerba- Publiczne Gimnazjum nr 10 
Adrian Sztachański- IIIc Szkoła nr 23 
Filip Kmita- IIIc PSP nr 23 
Oliwier Myszka- IIIc PSP nr 23 
Weronika Bania- III gim PG nr6 
Maja Komandowska- I gim PG nr 6 
Oliwia Jedrzejczyk- IIIc PSP nr 23 
Aneta Lejk- PG nr 6 
Aleksandra Mazur- II gim PG nr 6 
Kacper Lisowski- IIIc PSP nr 23 
Tomasz Tejchman- IIIc PSP nr 23 
Nikola Olszanicka- IIIc 
Łukasz Sienkiewicz- Publiczne Gimnazjum nr 10 
Wojciech Kalisz- Publiczne gimnazjum nr 10 
Karolina Zasypska- 
Weronika Wiącek- PSPS nr 10 
Dawid Wierzbicki- Publiczne Gimnazjum nr 10 
Sandra Obara- III PSPS nr 10 
Dawid Sobolewski- Publiczne Gimnazjum nr 10 
Daniel Sypek- PSPS nr 10 
Natalia Rzemyk- IIIga ZS nr 1 
Angelika Kupiec- publiczne Gimnazjum nr 10 
Jan Izdebski- PSPS nr 10 
Marcelina Malicka- PGS nr 10 
Bogusław Mierzwa- Publiczne Gimnazjum nr 10 
Karolina Kędzierska 
Patrycja Wiącek- PSPS nr 10 
Maria Polit- Vb PSP nr 22
Izabela Chojnowska- II gim PG nr 6 
Alicja Jagodzińska- IV c PSP nr 15 
Robert Malinowski- Publiczne gimnazjum nr 10 
Vanesa Krawczyk- VI b PSP nr 22 
Mallika Soplicka- ZSI 
Maria Czupryn -ZSI 
Natalia Wojtkiewicz- PSPS nr 10 
Emilia olczyk- ZSI 
Seweryn Krzewiński- PSPS nr 10 
Małgorzata Maciejczyk- PG nr 6 
Angelika Raszyk- II gim PG nr 6 
Alan Lipnicki- PSPS nr 10 
Sandra Dziedzina- PSPS nr 10 
Mariusz Kozioł- 
Krzysztof Ferorków- SPSP nr 10 
Michał Igliński- PSPS nr 10 
Paulina Woźna- PSPS nr 10 
Adrian Napierała
Dodatkowo jeden Anioł bez podpisu

 

 

   |   strona główna   |   dodaj do ulubionych   do góry  |

Copyright © Polskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej Oddział w Wałbrzychu
Wszelkie prawa zastrzeżone

design by TONER